seminář

Přidejte se k nám! K těm, kteří chtějí „Měnit svět účetnictví“ a chtějí si dovolit jít na skleničku s přáteli i 20. v měsíci. Od loňského roku objíždíme celou ČR a SR s workshopem na téma Účetnictví budoucnosti – navštívili jsme Bratislavu, Ostravu, Tábor, Klatovy a jedeme dál! Ukazujeme vám, jak se dá práce účetní dělat rychleji, efektivněji, s mnohem menší námahou a přesto lépe. Dáváme Vám rady, jaké funkce nebo služby můžete začít nabízet svým klientům na zpracování účetnictví nebo naopak, jaké služby můžete vyžadovat od své účetní.

Součástí workshopu je i ukázka řešení This App – řešení mapující celý proces zpracování dokladů a zahrnující umělou inteligenci na vyčítání dokladů. Naše řešení je připravené na účetní systém PREMIER, ale pokud vám váš současný systém nevyhovuje nebo vás zajímají obecné tipy, jak dělat práci účetní lépe, moderněji, víc směrem ke klientovi – neváhejte a přidejte se taky.

„V lednu se uvidíme v Brně a Praze!“

V lednu plánujeme workshopy dva:

Brno – 29.1.2020, od 13:00 v Impact Hub Brno (Cyrilská 7, 602 00 Brno-střed-Trnitá) a přihlásit se můžete zde.

Praha – 31.1.2020, od 10:00 v Light House (Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha – 12. patro) a přihlásit se můžete zde.

Chtěli byste náš workshop i ve vašem městě? Jste ochotní pomoci s organizací? Víte o dobrých prostorech a lidech, kteří by nás také rádi slyšeli? Dejte nám vědět na info@thisone.cz nebo na telefonu +420 273 136 407.

Těšíme se na Vás,

Marcela a Gábina