naše služby

Naše služby jsme se rozhodli nabízet trochu jiným způsobem, než je zvykem. A tak kromě základního zpracování účetnictví a mezd dokážeme nabídnout mnohem víc. Naši klienti si na spolupráci s námi cení nejvíce těchto služeb.

Home01a

Časová i finanční

úspora

U nás neplatíte za každý doklad. Neplatíte ani za čas účetní věnovaný zbytečnému přepisování, tisku a uskladňování všech faktur vaší společnosti.

Pracujeme moderně a většinu činností zvládneme online a bez papírů. Naším hlavním cílem je ušetřit vám pomocí správně nastavených procesů čas, který pak můžete naplno věnovat podnikání.

Home02

Okamžitý

přehled a analýzy

Získáte aktivní online přístup ke svému účetnictví a financím, díky kterému budete mít celkový přehled o podnikání. Tato čísla a statistiky se vám určitě budou hodit pro důležitá podnikatelská rozhodnutí.

S nástrojem vás perfektně naučíme a kdybyste někdy přece jen tápali, budeme tu pro vás, abychom pomohli. Věříme totiž, že reporting z účetnictví je klíčovým nástrojem při vedení firmy.

Home02
Home03

Můžete se

spolehnout

Náš tým tvoří zkušení lidé z oblasti daňového a finančního poradenství, personalistiky i manažerského řízení. Svému týmu věříme, a proto na sebe v tomto ohledu přenášíme veškerou zodpovědnost.

A protože ručíme za správnost účetních i mzdových výstupů, máte naprostou jistotu před úřady. I to vám přidá více času (a méně starostí) na vaše podnikání.

podívejte se na video s naším klientem