naše služby

Naše služby jsme se rozhodli nabízet trochu jiným způsobem, než je zvykem. A tak kromě základního zpracování účetnictví a mezd dokážeme nabídnout mnohem víc. Naši klienti si na spolupráci s námi cení nejvíce těchto služeb.

Home01a

Časová i finanční

úspora

U nás neplatíte za každý doklad. Neplatíte ani za čas účetní věnovaný zbytečnému přepisování, tisku a uskladňování všech faktur vaší společnosti.

Pracujeme moderně a většinu činností zvládneme online a bez papírů. Naším hlavním cílem je ušetřit vám pomocí správně nastavených procesů čas, který pak můžete naplno věnovat podnikání.

Home02

Okamžitý

přehled a analýzy

Získáte aktivní online přístup ke svému účetnictví a financím, díky kterému budete mít celkový přehled o podnikání. Tato čísla a statistiky se vám určitě budou hodit pro důležitá podnikatelská rozhodnutí.

S nástrojem vás perfektně naučíme a kdybyste někdy přece jen tápali, budeme tu pro vás, abychom pomohli. Věříme totiž, že reporting z účetnictví je klíčovým nástrojem při vedení firmy.

Home02
Home03

Můžete se

spolehnout

Náš tým tvoří zkušení lidé z oblasti daňového a finančního poradenství, personalistiky i manažerského řízení. Svému týmu věříme, a proto na sebe v tomto ohledu přenášíme veškerou zodpovědnost.

A protože ručíme za správnost účetních i mzdových výstupů, máte naprostou jistotu před úřady. I to vám přidá více času (a méně starostí) na vaše podnikání.

Home04

Účetnictví

rychle a bez chyby

Jsme moderní firma, která využívá nejnovější technologie pro zrychlení celého účetního procesu. Více než rok jsme vyvíjeli na základně vlastních zkušeností aplikaci, která zajišťuje celý proces na automatické vyčítání účetních dokladů.

Naše aplikace šetří čas, díky automatizaci vyčítání dokladů až o 70 %. Používáme technologii od Rossum, která pracuje až s 98% úspěšností. A na 100 % budete překvapeni, jak efektivně může vaše účetnictví fungovat.

Home04

podívejte se na video s naším klientem

Reference-cemex-overlay