DPFO 2023

Digitální daňové přiznání za rok 2023: snadno a rychle

V době, kdy digitální transformace hraje klíčovou roli ve všech aspektech našeho života, jsme pro vás připravili novou a vylepšenou verzi interaktivního formuláře pro daňová přiznání fyzických osob. Tento formulář je navržen tak, aby vás prostřednictvím jednoduchých otázek provedl celým procesem přiznání, zaručujíc, že nezapomenete na žádné důležité detaily a maximálně využijete například daňové úlevy.

Elektronicky: úspora času a komfort

V duchu naší stálé snahy o inovace můžete veškeré potřebné dokumenty poslat elektronicky. Díky tomu ušetříte čas, který byste jinak strávili cestováním na poštu nebo do naší kanceláře. Výstupy od nás obdržíte rovněž elektronicky, což vám umožní snadno je předat příslušným úřadům prostřednictvím datové schránky nebo je odnést fyzicky.

Transparentní ceník služeb

Naše ceny zůstávají stejné. Přiznání k dani z příjmů fyzických osob nabízíme za 2 500 Kč bez DPH. Přehledy pro zdravotní pojišťovnu a správu sociálního pojištění vám připravíme za 500 Kč bez DPH za každý přehled. V případě složitějších problémů vás budeme kontaktovat pro konzultaci a společné nalezení nejlepšího řešení.

Snadný online přístup

Vyplnění formuláře je nyní ještě snazší. Stačí navštívit tento odkaz a vyplnit potřebné údaje nebo nám napište na dpfo@thisone.cz s jakýmikoli dotazy. Jsme zde, abychom vám pomohli s čímkoli, co vám není jasné.

Držíte kryptoaktiva či akcie?
Na nás se můžete spolehnout i v komplexním poradenství v oblasti kryptoaktiv nebo akcií.

Připojte se k naší digitální kanceláři a zažijte pohodlí moderního účetnictví s osobním přístupem.