Konec závěrek

Máme za sebou roční závěrky! Nejnáročnější práce z roku pro účetní je hotová a my se můžeme těšit na léto. Protože u nás bude léto ve znamení inovací, kdy máme v plánu hromadu novinek, které chceme během léta dotáhnout.

Letošní práci na závěrkách jsme zase posunuli o krok dál. Zapracovali jsme na celém pracovním procesu. Náš systém v kanceláři stojí na rozdělení práce mezi Juniory a Seniory. Díky tomu, že máme zautomatizovanou rutinní práci, mají naši Junioři prostor na další vzdělávání a rychleji se posouvají k odbornější práci.

Letos opět Junioři pracovali na závěrkách až tam, kam věděli. Všichni podle nastaveného systému, takže jsou všechny výstupy úplně stejné. Díky tomu Senioři mohli rychleji a efektivněji kontrolovat, dokončovat a pomáhat, kde bylo potřeba.

Tento způsob práce je rychlejší, efektivnější, a hlavně nás baví.

#poprácilegraci

A na konci nás čekala zasloužená odměna. Sešli jsme se všichni spolu nad skleničkou a dobrým jídlem v našem oblíbeném Manifesto market. A že jsme zvolili tohle místo, není náhoda.

Manifesto je náš nový klient. A to klient přesně podle našeho gusta. Je moderní, otevřený změnám a inovacím. Obchodník, který umí reagovat na změny trhu i v mezinárodním prostředí. Manifesto Market přineslo do ČR nový koncept restauratérství. Nejlepší kuchyně z celého světa na jednom market place. Loajalita a angažovanost vlastních zaměstnanců je obdivuhodná.

Taková spolupráce nás baví a dáváme 10 hvězdiček z 10.