šestý smysl

Naše Process Analyst Gábina oslavila 10.3.2020 pět let působení v naší společnosti. K těmto pomyslným narozeninám si nadělila do našeho řešení This App novou funkci – Šestý smysl! Věříme, že díky ní ušetříte kolegům ještě mnohem více času než doposud.

A v čem tedy spočívá Šestý smysl? Myslí za Vaše kolegy a účtuje! Snažili jsme se doplnit umělou inteligenci o další schopnost a tou je účtování. Dosud jsme za klienty vyčítali všechna potřebná data, ale ta, která se na dokladu nevyskytovala, neuronové sítě zatím vyčíst neumí. Proto jsme udělali, pro nás průlomové, propojení z Rossum přímo do účetního systému. Ve chvíli, kdy doklad nahrajete do Rossum, tak se napojíme do účetního systému a podíváme se, kam jste doklad naposledy zaúčtovali a toto zaúčtování Vám nabídneme. Účetní tak vybírá pouze kód pro zaúčtování DPH a dokladovou řadu, kam chce daný doklad zaúčtovat.

„Šestý smysl myslí za Vaše lidi“

Nejdůležitější je pro nás bezpečnost dat klientů. Chtěli jsme se vyhnout řešení jako je exportování účetních deníků klientů do cloudu a čerpání dat z nich. Takové řešení by bylo mnohem rychlejší a určitě i levnější, ale nechtěli jsme jít do rizika úniku dat. Propojení je online napřímo mezi Rossum a účetním systémem, jediný údaj, který tak „poletuje ve vzduchu“ je účet pro zaúčtování, který sám o sobě není nijak citlivým údajem.

„Šestý smysl nám otevřel dveře k dalším mnoha funkcím, po kterých naši klienti touží. Těším se, že teď budeme novinky vypouštět v pravidelných intervalech a klienti si budou moci rozhodovat o tom, které funkce potřebují prioritně.“

Gábina, Process Analyst