#zmenajesance

Změna je šance!

  • šance být lepší!
  • šance ovlivňovat své okolí!
  • šance motivovat!

Je to šance být vždy připraven!

My v This One se nezastavujeme – máme za sebou těžší roky, i ty jednodušší. V minulosti jsme se věnovali hodně tématu digitalizace a transformace účetnictví. Snažili jsme se co nejvíce procesů digitalizovat a snížit tak nejen objem papírových dokladů v kanceláři. Dalším krokem byla automatizace, která nám přinesla více času a více řádu do našich životů.

Z klasického „outsourcingu“ účetnictví, který má znaky jako hromady přesčasů, unavení kolegové, přehnané množství rutiny a žádné inovace – jsme se dostali do kondice, kdy rádi trávíme volný čas společně a každý v týmu se věnuje, byť tomu nejmenšímu, inovativnímu projektu.

A co dál? Kam tohle posunout? Věříme, že aktuální životní tempo se nezpomalí a bude potřeba se umět přizpůsobovat rychlým změnám. A na téma změny se více zaměříme v roce 2022 – změna sebe sama, změna okolí, změna myšlení, změna k lepšímu, ať už je jakákoliv. A pokud budete chtít, můžete se do této změny zapojit s námi.

„Změna je šance“

Změna je často vnímaná jako negativní, těžká a nechtěná. Je potřeba změnu správně uchopit a pracovat s ní. Zvyknout si na ni, vnímat ji každý den jako šanci na něco lepšího. V týmu jsme se rozhodli vytvořit výzvu #zmenajesance a naučit se změnu vnímat jako součást každodenního života.

Budeme moc rádi, pokud se k nám přidáte a zkusíme společně změnit kousek sebe nebo našeho okolí. Postupně s vámi přes sociální sítě budeme sdílet témata, která jsme si vybrali a na nichž se chceme společně změně učit. Budeme řešit dlouhodobou udržitelnost změny, změny myšlení, ekologii a životní prostředí. Chceme sdílet tipy na změny, motivaci i komplikace a těžké momenty. Každé téma bude široké a určitě si najdete část, která osloví právě vás.

Jste připraveni?  … za pár okamžiků začneme Měnit svět …

Sledujte náš Instagram