blog-06

První výhodou, kterou s externím zpracovatelem účetnictví získáte, je nejedna účetní, ale rovnou celý tým specialistů. Například v naší firmě najdete certifikované účetní, mzdového specialistu, lidi, kteří se zabývají napojováním na provozní systémy klientů, někoho, kdo se specializuje na daně v zahraničí a další. Na každé zakázce spolupracuje hned několik našich zaměstnanců, které vybíráme podle specializace Vašeho podnikání a podle daňových záležitostí, se kterými se potýkáte.

Nemusíte se bát, že bez vlastní účetní ztratíte přehled. Nastavíme, aby faktury přijaté chodili sdíleně k nám i k vám, díky tomu vám příkazy k úhradě budeme připravovat až do vaší banky, kde je jen autorizujete. Naučíme vás vše kontrolovat díky vzdálenému přístupu do účetního softwaru. Získáte tak online přehled o Vaší společnosti – o pohledávkách, závazcích o výsledku hospodaření.

„S externí účetní to můžete jen vyhrát.“

CENA! Klient díky externí firmě neřeší a neplatí: dovolenou své účetní, její nemoc, vybavení jejích pracovního místa, odpovědnost za chyby, zastupitelnost, zaškolení, vzdělávání, motivaci, nábor, …. a mnoho dalšího. Na spolupráci s námi naši klienti vydělávají!

Nemůžeme zaručit, že to takto funguje u všech externích zpracovatelů, ale v This One se o to vždy snažíme. Záleží samozřejmě na představě klienta. S některými klienty jsme ve spojení denně, s některými máme nastavenou týdenní spolupráci a s některými se slyšíme jednou za měsíc. Ale dovolíme se si tvrdit, že všem šetříme jejich čas a peníze.