Pf 2021

Jsem dojatá, byl to silný rok… V mnohém nás zastihl nepřipravené a bral si bez varování! Nedovolil nám připravit se na nic dopředu.

O to víc se ukázalo, jak silný jsme TEAM – plný odvážných a laskavých kolegů!

A jak už to tak bývá, když vám něco na jedné straně „někdo“ sebere, na druhé straně se vám otevírají nové dveře!

A znáte nás, my jsme neváhali a šli do mnohého po hlavě a naplno. A jak to dopadlo? Přeci skvěle, jak jinak.

  • Naše již opakující se téma #digitalizace konečně zní i v jiných kancelářích a my jsme u toho, pomáháme s procesem, předáváme zkušenosti na konferencích, prezentujeme na školách.
  • Pořídili jsme si robota, který za nás začal dělat rutinní činnosti a ušetřený čas jsme věnovali dalším projektům jako je Sharepoint, automatizace faktur přijatých, ISDOC a mnoho dalších.
  • Velkým tématem se pro nás stalo krypto – blockchain, bitcoin, NFT, smart contract zněly celý rok celou naší firmou. Něco nového, technického, neotřelého – prostě to, co v This One milujeme.
  • Společně tvoříme a plníme stránku www.menimesvetucetnictvi.cz, kam dáváme videa plná našich zkušeností a pomáháme tak s růstem ostatním účetním.

„Děkujeme za bohatou spolupráci“

I přes mnohá omezení byl letošní rok pro naše kolegy spojený s cestováním a zábavou, víc než kdy dříve. Pracovali jsme online ze Zanzibaru, Panamy, Španělska, Řecka, Rakouska, Slovenska, Chorvatska nebo třeba z Malediv. A užívali jsme si to i my doma.

Ale nejcennějším se pro nás stal náš společně strávený čas… Ach ty naše drinky v Manifestu, nápady na rozvojových workshopech, zpívání na divoké Ohři, odvážné róby na bondovském červeném koberci…

Jsem dojatá ze všech vzpomínek na rok 2021. A jsem natěšená na další rok, ať už bude jakýkoliv. Společně z nového roku zase vykouzlíme něco magického!

Já vám za celý náš DREAMTEAM děkuji za bohatou spolupráci. Přeji vám klidné svátky a do nového roku hlavně zdraví!

Vaše Marcela