okamžitý přehled a analýzy

sluzby02

Správně nastavené sledování firemních financí a poradenství v oblasti finančního rozhodování jsou naší silnou stránkou. Ukážeme vám, že reporting není pouze o pozorování nákladů a výnosů, ale že dobře nastavená spolupráce přináší možnost pracovat s mnoha proměnnými.

Naši klienti mají své finance vždy pod kontrolou. Vědí, jak se jejich podnikání vyvíjí v čase a jaké daňové povinnosti je čekají. Díky tomu se pak mohou lépe rozhodovat.

Všechna čísla s vámi pravidelně vyhodnotíme a pomůžeme vám lépe porozumět finančním operacím. Přehled budete mít navíc vždy u sebe – stačí být online.

Když chcete mít výsledky vždy po ruce.

100%

Přehled online

16

Aktuálně připojených
klientů v systému

0

Nepříjemně zaskočených
klientů

Chcete zjistit, jestli také ušetříte?

příklad ceny

  • stavební firma

    s mnoha zakázkami

    Stavební firma s obratem 70 mil. Kč ročně a 500 přijatými a vystavenými fakturami byla zvyklá na externí zpracování účetnictví formou předávání fyzických dokladů dva dny před termínem reportu. Z důvodu častých nepřesností ve výsledcích a pozdního reportování se však rozhodla najít jiné řešení.

    Po seznámení s požadavky klienta jsme navrhli týdenní účtování každého dokladu a jeho sledování dle konkrétní zakázky a střediska, elektronické vystavování faktur klientem a elektronické schvalování přijatých faktur v našem systému. Důležité pro klienta bylo sledování průběžných výsledků dle jednotlivých staveb, díky čemuž jsme zajištili včasné a přesné reportování do mateřské nadnárodní společnosti. Cenu jsme pak domluvili jako měsíční paušál nepřesahující 14.000 Kč měsíčně včetně přístupu do systému.