můžete se spolehnout

sluzby03

Správnost a včasnost zpracování je pro nás na prvním místě. Obojí zaručuje kvalifikovaný tým This One – daňoví poradci, certifikovaní účetní, či zkušení profesionálové s dlouholetou praxí, které v týmu máme. Můžete si tak být proto jistí, že vás finanční úřad nebude obtěžovat nesmyslnými dotazy.

Jsme členem Komory daňových poradců, a kromě daňového poradenství, zpracování účetnictví, mezd a personalistiky vás také můžeme zastupovat před všemi správci daní a poplatků. Nastavení správného procesu fungování vzájemné spolupráce je samozřejmostí.

Baví nás postarat se o vaši společnost jako o celek – neřešíme účetnictví odděleně od mezd. Na naše konzultanty se můžete s důvěrou obrátit vždy, když budete potřebovat. S námi se nemusíte bát růstu, naše spolupráce roste s vámi.

Když chcete mít jistotu před úřady.

100%

Profesionální přístup

20

Úspěšných jednání s FÚ

0

Pokut za pozdní
podání přiznání

Chcete zjistit, jestli také ušetříte?

příklad ceny

  • podnikatel

    podnikající jako OSVČ a vlastnící s.r.o.

    Od fyzické osoby podnikající na IČ jsme obdrželi dotaz, zda by se dalo snížit její daňové zatížení v podobě zdravotního a sociálního pojištění a daně z příjmu.

    Navrhli jsme variantu rozdělení příjmů mezi podnikáním jako OSVČ a založením s.r.o. Vhodně jsme zkombinovali rozdělení plátcovství DPH a v následujícím roce jsme dosáhli úspory daňového zatížení 61 %. Díky vhodnému rozložení tržeb i nákladů jsme docílili také zrušení plátcovství DPH a tím zlevnění služeb klienta široké veřejnosti.

    Daňové poradenství nabízíme našim stálým klientům se slevou, standardně pak účtujeme 1.500 Kč/hod.