blog-14

Jsme přesvědčení o tom, že účetnictví nemusí být nudný obor. Ale nevyhovovalo nám, že trávíme až 70 % pracovního času ručním přepisováním dokladů do účetního systému. Taková rutinní práce je nezajímavá, stereotypní, nudná, demotivující a to vše vede k chybám z nepozornosti. Představili jsme si, co všechno bychom mohli dělat, kdyby se doklady vyčítaly automaticky. Takového času, který bychom mohli věnovat například poradenství, které je pro naše klienty stěžejní. Více jak před rokem jsme začali hledat nástroj na vytěžování účetních dokladů.

Vyzkoušeli jsme několik produktů, ale přesvědčila nás technologie na bázi neuronových sítí od společnosti Rossum, která umí vyčítat všechny doklady bez použití předdefinované šablony, vyčítá doklady až s 98% přesností, je uživatelsky příjemná a cenově dostupná. Chtěli jsme ji použít společně s účetním systémem Premier, který léta používáme a jsme s ním maximálně spokojeni. A tady začíná náš intenzivní vývoj aplikace This App. Máme za sebou více než rok tvrdé práce, jejímž výsledkem je komplexní řešení, které přinášíme do každé externí i interní účtárny. Nabízíme nejlepší nástroj na vyčítání účetních dokladů a jsme první společností v ČR, která vytvořila certifikované propojení aplikace Rossum a účetního systému Premier.

„Měníme svět účetnictví.“

This App zajišťuje celý proces, kdy se účetní doklady z emailu klienta automaticky vyčtou, zkontrolují, zaúčtují do účetního systému a v neposlední řadě archivují u klienta nebo v online úložišti pro podporu elektronického workflow. Za přijatelnou cenu získáte uživatelsky přívětivou aplikaci, online zaškolení ve formě PDF nebo videa, hotline podporu a možnost procesního poradenství. Nebojte se změny, není potřeba investovat do drahého IT zařízení nebo se komplikovaně učit něco nového. Celý proces známe, vyladili jsme ho při naší každodenní práci a teď vám přinášíme komplexní řešení. Pojďte s námi měnit svět účetnictví.

Více se dozvíte na stránkách www.thisapp.cz nebo na www.premier.cz.