napojování_tiny

Už od vzniku naší společnosti jsme se zaměřovali na efektivitu v pracovních postupech. Systém zadávání dokladů jsme se snažili neustále zrychlovat, zdokonalovat, zpřesňovat. Jediné, s čím jsme po čase nedokázali bojovat, byl ubíjející stereotyp, který pociťovali všichni kolegové při ručním zadávání dokladů. A tak vzniklo řešení This App – řešení, které spojilo náš efektivní postup zadávání dokladů s umělou inteligencí, která největší část práce udělá za nás. No, a protože jsme viděli, jak This App vnesla klid a spokojenost do naší kanceláře, řekli jsme si, že si ho přeci nenecháme pro sebe.

Stejně jako způsob zpracování dokladů je i nastavení aplikace jednoduché. Nejdříve Vám ukážeme a vysvětlíme, jak se na vyčítání dokladů díváme my, co nám přináší, které funkce máme upravené sobě na míru a jak jsme museli upravit naše pracovní návyky a postupy. Společně poté probereme, jak vyčítání i ukládání dokladů nastavit pro Vás, abyste se nemuseli uklikat k zbláznění. Technické věci vykomunikujeme přímo s techniky z PREMIER system nebo s vašimi kolegy z IT oddělení. Pokud nebudete čemukoliv rozumět, můžete zavolat, napsat a my jsme Vám samozřejmě plně k dispozici po celou dobu nastavování.

„V době digitalizace je osobní přístup o to důležitější.“

Po nastavení budete mít k dispozici náš videomanuál nebo manuál v PDF podobě nebo se můžeme domluvit na osobním zaškolení pro celou vaši kancelář – je to jen na vás.

Chceme, aby vám řešení opravdu šetřilo čas a abyste se mohli věnovat tomu, co je pro vás důležité. Proto pokud v rámci nastavování zjistíme, že bychom mohli společně ještě něco vylepšit na vašich interních procesech, rádi vám s tím pomůžeme. Protože procesní poradenství je naše silná stránka.

Jsme rádi, že spolu s námi chcete MĚNIT SVĚT ÚČETNICTVÍ.