blog-12

Souhlasíte s tvrzením, že je účetnictví mrtvá věda? No, my v This One si to nemyslíme! Tvrdě jsme makali na tom, abychom vystoupili ze zajetých kolejí starého účetnictví. Povedlo se, dnes se už necháváme unášet na vlnách vzrušujícího světa modernizace a automatizace.

Nespokojili jsme se jen s pouhým vyčítáním faktur a to ještě jen některých. Chtěli jsme plně automatizovaný proces zpracování. Protože ten tvoří až 70 % veškerých účetních operací u většiny klientů. To je bezmála tři čtvrtě času práce účetních na celém světě. A ještě při něm vzniká velké množství chyb.

„Zbývá tolik času na poradenství!“

My v This One jedeme plně roboticky. 🙂 Nejenom automaticky vyčítáme, archivujeme, přejmenováváme faktury přímo od dodavatelů, ale mnoho dalšího na pozadí, co my ani nevidíme.

Jedním kliknutím se automaticky faktura zaúčtuje do účetního systému, kde si ji klient díky elektronickému schvalování může ihned prohlédnout, zkontrolovat a rozhodnout, že zaplatí. Ani nepotřebujeme, aby nám klienti doklady někam nahrávali. Nám stačí, aby klienti doklady potvrdili před finálním zaplacením, než faktury nahrajeme přímo do banky.

A vidíme ještě dál, nechce se nám účtovat ani pokladní doklady. 🙂 Je před námi další výzva!