kariéra

Kariera-main04tiny

Podporujeme naše zaměstnance v osobním rozvoji i seberealizaci.

Hledáme mezi sebe kolegyně a kolegy s chutí rozvíjet se a posouvat vpřed. Vřelý a přátelský přístup je nám blízký nejen vůči klientovi, kterému chceme usnadnit život, ale i v kanceláři vůči sobě, protože být jeden tým je pro nás důležité.

Korporátních zvyklostí se bát nemusíte. Jsme malá rozvíjející se společnost s velkým nadšením pro moderní pojetí (nejen) účetnictví a mezd, a proto nelpíme na zastaralých postupech. Naopak, hledáme ty nejefektivnější způsoby zpracování.

Jsme hrdí na to, jakou práci klientům nabízíme, nejsme supermani, ale obyčejní lidi se zápalem pro svoji práci. Společně jsme mnohem silnější než jako jednotlivci, a proto mezi sebe hledáme někoho, kdo k nám zapadne a bude s námi tvořit naši budoucnost.

Společně se snažíme být tím nejlepším, kým můžeme být. Je účetnictví Váš koníček a chcete se stát součástí našeho týmu? Kontaktujte nás na e-mail: HR@thisone.cz nebo tel.č.: +420 731 657 646 a přidejte se k nám!

Jsme odborníky v oboru, kteří se od sebe navzájem neustále něco učí.

právě hledáme

  • účetní junior

    máte zálibu v číslech? chcete se učit novým věcem v oblasti účetnictví a daní? máte rádi řád a proces? nebojíte se komunikace s klientem?

    pak čtěte dál a přijďte se za námi podívat