kariéra

mozaika-kariera3

Hledáme mezi sebe kolegyně a kolegy s chutí rozvíjet se a posouvat vpřed. Vřelý a přátelský přístup je nám blízký nejen vůči klientovi, kterému chceme usnadnit život, ale i v kanceláři vůči sobě, protože být jeden tým je pro nás důležité.

Korporátních zvyklostí se bát nemusíte. Jsme malá rozvíjející se společnost s velkým nadšením pro moderní pojetí (nejen) účetnictví a mezd, a proto nelpíme na zastaralých postupech. Naopak, hledáme ty nejefektivnější způsoby zpracování.

Jsme hrdí na to, jakou práci klientům nabízíme, nejsme supermani, ale obyčejní lidi se zápalem pro svoji práci. Společně jsme mnohem silnější než jako jednotlivci, a proto mezi sebe hledáme někoho, kdo k nám zapadne a bude s námi tvořit naši budoucnost.

Společně se snažíme být tím nejlepším, kým můžeme být. Kontaktujte naší HR Specialist Martinu Pokornou na tel. č.: 735 121 035 a přidejte se k nám!

Podporujeme naše zaměstnance v osobním rozvoji i seberealizaci.

Jsme odborníky v oboru, kteří se od sebe navzájem neustále něco učí.

právě hledáme

 • účetní junior

  máte zálibu v číslech? chcete se učit novým věcem v oblasti účetnictví a daní? máte rádi řád a proces? nebojíte se komunikace s klientem?

  pak čtěte dál a přijďte se za námi podívat

 • účetní senior

  je účetnictví vaší vášní? máte rádi daně? nebojíte se vést juniorní kolegy dopředu? rádi objevujete nové způsoby zpracování?

  u nás se nemusíte bát říct svůj vlastní názor

 • mzdový junior

  Rádi a zodpovědně zpracováváte mzdy? Chcete se potkávat s klienty a jejich zaměstnanci? Nebojíte se práce s tabulkami?

  … naši klienti v oblasti mezd se na vás už těší