02_1024_683

Rok, ve kterém jsme dostali příležitost představit vám naši vizi o Účetnictví Budoucnosti. První rok, ve kterém jsme více faktur s pomocí umělé inteligence vyčetli, než zaúčtovali ručně. Další rok na cestě k Digitalizaci a Automatizaci.

Když se dnes ohlédnu za rokem 2019, stalo se toho opravdu hodně a rychle ten rok utekl. Dokončili jsme propojení umělé inteligence na vyčítání dokladů od Rossum na náš účetní systém Premier. Chytili jsme za pačesy příležitost o tomto našem skvělém řešení přesvědčit i účetní z celé České i Slovenské republiky. Rozjeli jsme se za vámi, předávali vám naše poznatky s vyčítáním dokladů, dali jsme vám nahlédnout do naší vize Účetnictví budoucnosti. A vy jste nás bedlivě poslouchali. Těšíme se, že přijedeme zase.

„S chutí do nového roku 2020.“

Rok, ve kterém jsme se opravdu přesvědčili, že i malá firma složená z nadšených lidí může Měnit svět účetnictví. Svět, ve kterém se toho za posledních x let mnoho nezměnilo. Svět, který v našich očích, ale nabízí neomezené možnosti na rozvoj, posun a změnu.

Děkuji vám všem, které jsme na naší cestě potkali a hlavně vám, které jsme potkávali pravidelně.

Jsem hrdá na lidi, kteří pro This One pracují a dávají každý den velký kus ze sebe, aby něco změnili.

Už teď se těším, co nám přinese rok 2020, ať už to bude cokoliv, věřím, že to bude VELKÉ a společně to zase zvládneme.

Vaše Marcela