blog-04

Rok 2017 byl pro nás plný změn. Nejlépe tento rok vystihla slova naší jednatelky: „Rok 2017 = Vůbec ten nejtěžší rok, který jsem prožila … rok, o kterém bych dnes řekla, že byl rokem Nálezů a Ztrát, rokem, který mi o mě samé hodně napověděl. Odcházejí první zaměstnanci, ztratili jsme prvního klienta …. pocit, že jsem na všechno sama ale velmi brzo nahradila radost z nových, a ještě lepších příležitostí :), lepších kolegů, zajímavějších zakázek a do konce roku se nám podařilo překročit obrat 7 mil. Kč.“

Chtěli jsme dát světu vědět, že nic nevzdáváme, že i když to není vždy jednoduché, rosteme, učíme se z chyb a díky nim se posouváme. A jak jinak dát o osobě v dnešní době vědět, než pomocí internetu – v našem případě tedy webu. Díky lidem, které máme kolem sebe jsme potkali dvě skvělé slečny: Káťu Prokopovou a Terku Váchalovou, které se postaraly o grafickou stránku webu a texty a dále Zdeňka Prose, který stránky „postavil“ a zajistil veškeré technické věci kolem.

Chceme dát o sobě vědět!

Tento článek je také velkým poděkováním všem třem, že nás celou dobu kopali ke zdárnému konci a měli svatou trpělivost, když jsme chtěli posílat stále nové barevné varianty nebo jsme chtěli, aby tohle posunuli trošku doleva a tohle zase kousek dolů, i když jsme se ve většině případů vrátili k jejich prvnímu návrhu :).

Doufáme, že se Vám náš nový web líbí, že Vám naše články přinesou zajímavé zprávy, praktické rady pro podnikání a moc se těšíme, až se s Vámi všemi potkáme jinde, než v online světě.