hledáme účetního juniora

Ahoj náš budoucí kolego,
jmenuji se Kirill a jsem ve společnosti This One junior účetní. Touto cestou bych ti chtěl představit naši společnost a povědět něco o tom, jak to u nás chodí.

Jsme mladá a stále rostoucí společnost. Najdeš u nás všechny ročníky, od studentů po maminky/tatínky. Naším hlavním krédem je vždy si vyjít vstříc a pomáhat si. U nás se nemusíš bát, že by tě někdo nechal hledat hodiny v zákoníku či manuálu, ale také ti to nikdo nezakáže. Vždy se stačí zeptat a my ti rádi poradíme.

Co po tobě budeme na začátek chtít? Základy účetnictví je jasná věc, ale nejvíce oceníme, když budeš mít chuť se zlepšovat v oboru účetnictví a učit se novým věcem. Možnosti jsou u nás nekonečné. Samozřejmostí je ovládat prostředí MS Office – především Word a Excel. Stavíme na moderním účetnictví. Snažíme se eliminovat papírové dokumenty, a tak budeš pracovat především s počítačem. Ale to je v dnešní době samozřejmostí. Pokud budeš ovládat anglický jazyk, jedině dobře. Máme totiž i mezinárodní klienty. Jestli si ale nejsi jistý, nevadí, máme každý týden hodiny anglického jazyka v rámci benefitů.

Takže to máme základy účetnictví, anglický jazyk, MS Office a být user-friendly s počítačem. Další je už na tobě. Největší výhodou naší společnosti je, že ti necháváme volné pole působnosti. Chceš se angažovat při komunikaci s klientem? Stačí říct. Máš rád marketing? Můžeš nám pomáhat starat se o stránky FB a Instagramu. Jsi technicky nadaný? Můžeš se zapojit do implementací a pomáhat tak klientům šetřit jejich peníze a čas. Ne nadarmo je naším firemním mottem slovní spojení, že „nic není nemožné“.

A co bude tvým prvním velkým úkolem? Budeš účtovat přijaté a vystavené faktury, naučíme tě importovat bankovní výpisy a také se nevyhneš pokladním dokladům. V pozici juniora se budeš muset občas poprat s nějakou tou administrativou a se postarat o přípravu zasedačky a uvítání klienta. A nic nezpříjemní den tak, jako procházka na finanční úřad nebo poštu.

Když mám říct, proč jsem si vybral právě This One, nevím, kde začít. Splnil všechna má přání. Neklade mi v ničem meze a často mi tu říkají, že je jenom na mě, jakým směrem se dám. A to také od začátku dělám – účastním se schůzek s klienty, spolupodílím se na implementacích a nastavování systémů a také rád občas přihodím nápad, jak nás propagovat. Mimo jiné tento dopis pro tebe je výplodem mé fantazie.

Toto vše, ale také něco stojí. U nás musíš umět zapnout a makat, když je potřeba. Ale i takové chvilky si umíme zpříjemnit, protože jsme tu tým a taháme za jeden provaz. Samozřejmě tu máme jako jinde benefity. Dostaneš u nás služební notebook, telefon, hodiny anglického jazyka a samozřejmě naše sladké pondělky, které nám vždy zpříjemní začátek pracovního týdne.

Pokud jsi dočetl až sem, zřejmě jsem tě zaujal. A tak neváhej a kontaktuj nás. Zbytek už záleží jenom na tobě a naší skvělé HR. Děkuji ti za pozornost a přeji hodně zdaru!

Kirill Prilepskiy


[recaptcha]