blog09

Zbývá už jen týden do Vánoc a v předvánočním shonu zpracování mezd, sotva odpočinutí po posledních DPH jsme našli chvilku a zamysleli jsme se nad tím, jaký byl rok 2018. Všichni v This One bychom se shodli na tom, že tento rok byl asi tím nejzásadnějším rokem naší existence. Upevňovali jsme si své pozice a vztahy jak ve firmě, tak ve vztahu k Vám – našim klientům, partnerům i spolupracovníkům. Ujišťovali jsme se v tom, že náš směr je ten správný, a že i když to někdy dře a je to těžké, že ze svých nároků na nás samé neslevíme.

Naše úsilí potvrzují noví klienti a partneři, se kterými jsme v tom roce navázali spolupráci a také fakt, že jsme se s žádným klientem nemuseli rozloučit. Díky tomu se stále rozrůstá i náš tým. Věnovali jsme se hodně stabilizaci, zefektivnění procesů, a také tomu, abychom byli všichni na svém místě a cítili se dobře a díky tomu byli co největším přínosem.

„Máme nové heslo: Nic není nemožné!“

Rok 2018 už nebyl o tom, zda jako firma přežijeme, ale byl hlavně o tom, zaměřit se co nejvíce na naši vizi a zjistit, co je naším hlavním posláním. Všichni jsme pochopili, že naším společným úkolem je pomáhat – pomáhat našim kolegům růst a plnit si jejich pracovní cíle, pomáhat našim klientům plnit si jejich sny tím, že jim ušetříme co nejvíc času, aby se mohli zaměřit na důležitější věci, než je skenování faktur. A ve volných chvílích pomáhat tam, kde je to potřeba. Protože když člověk chce a věří „Nic není nemožné!“

Už několik let přispíváme pravidelně nadaci Dobrý Anděl a od loňského roku také neziskové organizaci Z.S. za práva zvířat. Letos jsme se rozhodli, že peníze, které bychom vynaložili na vánoční dárky pro klienty a partnery, použijeme na něco užitečnějšího, než je pár lahví vína. Rozhodli jsme se částkou 45.000 Kč splnit sny některým seniorům bez rodin a nakoupit jim jejich vysněné vánoční dárky … ano … i my jsme se stali Ježíškovými vnoučaty a děláme tak radost nejen seniorům, ale i sami sobě 🙂 Těšíme se, až některé z dárků předáme seniorům osobně!

Rok 2018 ještě neskončil a my už plánujeme pro rok 2019 velké změny a novinky, kterých se dočkáte snad už začátkem roku. Následující rok by měl být ve znamení inovací a růstu. Více zatím neprozradíme 🙂 Držte nám tedy palce a doufáme, že u toho budete s námi!

Vaše Marcela (Honsová) Lonková
PF 2019